600W laserdiode-array met breed spectrum
Productbeschrijving
14 nm spectrumlaser
QCW-bedieningsmodus
Geleiding-Gekoelde, verpakte staafarray
Modulair en compact ontwerp voor gemakkelijke integratie
Gemak van integratie
Horizontaal gestapelde laserdiodes kunnen gemakkelijker in bepaalde systemen of apparaten worden geïntegreerd, afhankelijk van de oriëntatievereisten. De horizontale lay-out kan beter compatibel zijn met het ontwerp van specifieke apparatuur.
Applicatie-specifieke optimalisatie
BrandNew kan horizontaal gestapelde laserdiodes optimaliseren voor specifieke toepassingen, waarbij het ontwerp wordt afgestemd op de eisen van industrieën zoals medische apparatuur, industriële verwerking, laserdisplays en wetenschappelijk onderzoek.

Specificatieblad:
Artikelnr.: CC808HA600
| Optisch | Typische waarde |
| Centrum golflengte | 808 ± 10 nm |
| Uitgangsvermogen | 600W |
| Aantal repen | 6 |
| Werkmodus | QCW |
| Snelle asdivergentie (FWHM) | 38 graden |
| Langzame asdivergentie (FWHM) | 12 graden |
| Frequentie | 100 Hz |
| Pulsbreedte | <200us |
| Inschakelduur | <2% |
| Elektrisch | |
| Bedrijfsstroom Iop | 100A |
| Drempelstroom Ith | 15A |
| Bedrijfsspanning Vop | 12V |
| Thermisch | |
| Bedrijfstemperatuur | 25 graden |
| Opslagtemperatuur | 0-55 graden |
Maattekening:

Populaire tags: 600W laserdiodearray met breed spectrum leveranciers, fabrikanten China, fabriek, groothandel, gemaakt in China










