Beschrijving
808nm 40W laserdiode enkele balk
Zeer betrouwbare enkelvoudige kwantumputstructuur
AuSn-montagetechnologie van telecomkwaliteit
RoHS-conformiteit
808nm 40W laserdiode enkele balk op standaard CS-type passieve koelerseries is ontworpen om de verhoogde helderheid en betrouwbaarheid te bieden die nodig zijn voor gecollimeerd pompen van solid-state lasers van de volgende generatie en directe toepassingen.

Data papier
Item nr. CC808SB40
| Optisch | |
| Centrum Golflengte | 808nm |
| Golflengte Tolerantie | ±5nm |
| Uitgangsvermogen: | 40W |
| Spectrale breedte FWHM | ≤5nm |
| Snelle asdivergentie (FWHM) | 40Deg |
| Langzame asdivergentie (FWHM) | 10Deg |
| Hellingsefficiëntie | ~1.1W/A |
| Elektrisch | |
| Bedrijfsstroom Iop | 45A |
| Drempelstroom Ith | 7A |
| Bedrijfsspanning Vop | 2.0V |
| Efficiëntie van stroomconversie | 50% |
| Thermisch | |
| Bedrijfstemperatuur: | 10~35℃ |
| Bewaar temperatuur | -40-55℃ |
| Temperatuurcoëfficiënt | ~0.3nm/℃ |
Tekening

Populaire tags: 808nm 40w laserdiode enkele staaf leveranciers, fabrikanten China, fabriek, groothandel, gemaakt in China










