Beschrijving
80W 808nm Diode Laser CS Bar met Limo FAC-lens
Functies
Met FAC- of SAC-lens (Limo / Fisba / Ingeneric optioneel)
Standaard CS-type passieve koeler
808nm, 940nm en 1064nm... (andere op aanvraag beschikbaar)
Toepassingen
Afdrukken
Medica
pompen
Materiaalverwerking

Data papier
Item nr. CC808SB80
| Optisch | |
| Centrum Golflengte | 808nm |
| Golflengte Tolerantie | ±5nm |
| Uitgangsvermogen: | 80W |
| Spectrale breedte FWHM | 4nm |
| Snelle asdivergentie (FWHM) | 35Deg |
| Langzame asdivergentie (FWHM) | 8Deg |
| Hellingsefficiëntie | ~1.1W/A |
| Elektrisch | |
| Bedrijfsstroom Iop | 80A |
| Drempelstroom Ith | 10A |
| Bedrijfsspanning Vop | 1.8V |
| Efficiëntie van stroomconversie | 50% |
| Thermisch | |
| Bedrijfstemperatuur: | 15~30℃ |
| Bewaar temperatuur | 0-55℃ |
| Temperatuurcoëfficiënt | ~0.3nm/℃ |
Tekening

Populaire tags: 80w 808nm diode laser cs bar met limo fac lens leveranciers, fabrikanten China, fabriek, groothandel, gemaakt in China










