Beschrijving
10W 1064nm Fiber Laser Diode met richtstraal
Functies:
10W uitgangsvermogen
1064nm golflengte
Standaard vezelkoppeling voor 200μm/
0,22NA
Opties voor klanten:
Rode richtbalk
Thermistor
Vermogen PD
Vezel detector
Toepassingen:
Tand
Dermatologie
Therapeutisch
Specificatieblad:
Art.-nr.: FC1064DL10
| Optisch | Typische waarde |
| Midden golflengte λ | 1064m |
| Golflengte Tolerantie | ±20nm |
| Uitgangsvermogen | 10 W |
| Elektrisch | |
| Werkende stroom Iop | 7a |
| Drempel stroom Ith | 1 bis |
| Bedrijfsspanning Vop | 3v |
| Richtbalk | 635 nm/2 mW |
| Vezel | |
| Diameter vezelkern | 200um |
| Fiber Numeriek Diafragma | 0,22NA |
| Vezel lengte | 1m |
| Glasvezel connector | SMA905 |
| Thermaal | |
| Test Temp. | 25°C |
| Opslag Temp. | -20-70°C |
| Golf Temp. Coëfficiënt | ~0,34 nm/°C |
Tekening

Populaire tags: 10w 1064nm fiberlaserdiode met richten straal leveranciers, fabrikanten China, fabriek, groothandel, gemaakt in China










