20W 638 nm 808 nm 980 nm vezeldiodelaser
Overzicht
Functies:
Drievoudige golflengte: 638 nm 808 nm 976 nm
Ingebouwde-ingebouwde TEC-koeler, PD, thermistor, rode richtstraal Optioneel
Standaard SMA-connector
Toepassingen:
Typische toepassing: Medisch
Cosmetische huidbehandelingen: deze golflengten van lasers kunnen een verscheidenheid aan huidproblemen effectief behandelen, waaronder pigmentatie, vaatziekten, acne, enz.. 638nm-lasers zijn geschikt voor de behandeling van gepigmenteerde huidlaesies en kunnen inwerken op specifieke pigmenten om precieze cosmetische effecten te bereiken. 808nm- en 980nm-lasers worden vaker gebruikt bij ontharings- en huidverjongingsbehandelingen, die lichaamshaar kunnen verminderen en de huidkwaliteit kunnen verbeteren door selectief in te werken op de haarzakjes en bloedvaten op de huid oppervlak.

Gegevensblad:
Artikelnr.: FC689DL20A
| 638 nm straal | Typische waarde |
| Middengolflengte λ | 638 nm |
| Uitgangsvermogen | 0.2W |
| Spectrale breedte FWHM | 6 nm |
| Drempelstroom Ith | 0.2A |
| Bedrijfsstroom Iop | 0.5A |
| Bedrijfsspanning Vop | 2.2V |
| Hellingefficiëntie | 0.7W/A |
| 808 nm straal | |
| Middengolflengte λ | 808 nm |
| Uitgangsvermogen | 10W |
| Spectrale breedte FWHM | 6 nm |
| Drempelstroom Ith | 1.4A |
| Bedrijfsstroom Iop | 7A |
| Bedrijfsspanning Vop | 3.6V |
| Hellingefficiëntie | 1.8W/A |
| 980 nm straal | |
| Middengolflengte λ | 980 nm |
| Uitgangsvermogen | 10W |
| Spectrale breedte FWHM | 6 nm |
| Drempelstroom Ith | 0.6A |
| Bedrijfsstroom Iop | 12A |
| Bedrijfsspanning Vop | 2.1V |
| Hellingefficiëntie | 0.9W/A |
| Richtstraal | |
| Middengolflengte λ | 650 nm |
| Uitgangsvermogen | 2mW |
| Bedrijfsstroom Iop | 100mA |
| Bedrijfsspanning Vop | 2.2V |
| PD | <2000uA |
| Thermistor (kΩ/ (25 graden)) | 10±5%/3450 |
| Vezel | |
| Diameter van de vezelkern | 400um |
| Vezel numeriek diafragma | 0,22NA |
| Vezellengte | 1M |
| Vezelconnector | SMA905 |
| Thermisch | |
| Bedrijfstemperatuur | 15~55 graden |
| Opslagtemperatuur | -30-70 graden |
| Golflengte temperatuurcoëfficiënt | -0,3 nm/graad |
Tekening

Populaire tags: 20w 638nm 808nm 980nm vezeldiodelaser leveranciers, fabrikanten China, fabriek, groothandel, gemaakt in China










