6W 808nm 105um vezelgekoppelde diodelaser
Halfgeleiderlasers met hoog-vermogen van 808 nm zijn laag-geprijsd en sterk geïntegreerd, waardoor ze op grote schaal worden gebruikt in bijna alle- hightech-gebieden, waaronder de militaire lucht- en ruimtevaart, industriële productie en de medische gezondheidszorg. Of het nu gaat om gegevensopslag, glasvezelcommunicatie, laserzekering, holografische technologie, scannen en printen of entertainmentprestaties, 808 nm halfgeleiderlasers kunnen een belangrijke rol spelen.
Functies:
808 nm golflengte
6W uitgangsvermogen
105 µm vezelkerndiameter
0.22N.A.
1040nm-1200nm feedbackbescherming
Toepassingen:
Pompen
Medisch
Afdrukken
Industrie
Wetenschappelijk onderzoek

Specificatieblad
Artikelnr.: FC808DL6
| Optisch | |
| Centrale golflengte | 808 ± 5 nm |
| Uitgangsvermogen | 6W |
| Spectrale breedte FWHM | 4 nm |
| Elektrisch | |
| Bedrijfsstroom Iop | 3.5A |
| Drempelstroom Ith | 0.2A |
| Bedrijfsspanning Vop | 3.6V |
| Efficiëntie van stroomconversie | 50% |
| Thermisch | |
| Bedrijfstemperatuur | 15~55 graden |
| Opslagtemperatuur | -30 ~ 70 graden |
| Golflengte temperatuurcoëfficiënt | 0,3 nm/graad |
Afmetingen

Populaire tags: 6w 808nm 105um vezelgekoppelde diodelaser leveranciers, fabrikanten China, fabriek, groothandel, gemaakt in China










