30W afneembare 808nm pompdiodelasersmodule met hoog vermogen
Beschrijving
30W afneembare 808 nm pompdiodelasermodule met standaard vezelkoppelingen voor kerndiameters van 400 micron. Deze lasers worden vervaardigd met behulp van gespecialiseerde vezelkoppelingstechnologie, wat resulteert in een hoog rendement, hoge stabiliteit en uitstekende straalkwaliteit in bulkhoeveelheden. De meest gebruikelijke toepassing voor deze lasers is laserpompen in vaste- toestand

Functie
- Golflengte: 808 nm
- Golflengtetolerantie: ± 10 nm
- Uitgangsvermogen: 30 W
- Vezelkern: 200um
- Connector: SMA905

Sollicitatie
- Vezellaserpompbron
- Laserverlichting
- Wetenschappelijk onderzoek
- Visuele presentatie Geniet
Gegevensblad
Artikelnummer:FC808CB30
| Optisch | |
| Centrale golflengte | 808nm ±10nm |
| Uitgangsvermogen | 30W |
| Vezel | Afneembare vezels |
| Vezel kern | 200um |
| Vezel numeriek diafragma | 0,22NA |
| Vezelconnector | SMA905 |
| Vezellengte | Jas van 1 m/0,9 mm |
| Elektrisch | |
| Bedrijfsstroom | 18A |
| Drempelstroom | 2A |
| Bedrijfsspanning | 7V |
| Thermisch | |
| Testtemperatuur | 25 graden |
| Opslagtemperatuur | -30-70 graden |
Tekening
Populaire tags: 30W afneembare 808nm pompdiodelasersmodule High Power leveranciers, fabrikanten China, fabriek, groothandel, gemaakt in China













