Beschrijving
808nm 1064nm vezelgekoppelde diodelaser
Beschrijving
- Dit baanbrekende{0}}systeem combineert de unieke voordelen van golflengten van 808 nm en 1064 nm voor veelzijdigheid bij het aanpakken van een breed scala aan huidproblemen, zoals ontharing, vasculaire laesies, hyperpigmentatie en algemene huidrevitalisatie.
- Onze lasers maken gebruik van een hoogwaardige 105 µm NA 0,22-vezel, die zorgt voor een nauwkeurige en gecontroleerde energieafgifte aan het doelgebied, waardoor de prestaties van het hele systeem worden verbeterd.
- De laser werkt in een betrouwbare Continuous Wave (CW)-modus om een stabiele, consistente energie-output te leveren, waardoor een uniforme behandelingsafgifte wordt gegarandeerd en de werkzaamheid wordt gemaximaliseerd.
- Bovendien zorgt de SMA905-connector voor compatibiliteit met een breed scala aan optische componenten, wat flexibiliteit en gebruiksgemak biedt voor systeemintegratie in verschillende klinische omgevingen.

Functies
- 808 nm +1064nm
- 105 µm NA 0,22 vezel
- CW-werkmodus
- SMA905

Sollicitatie
- Tandheelkundig
- Dermatologie
- Therapeutisch
- Veterinair
Gegevensblad
Artikelnummer:FC8010DL7
| Optisch | |
| Centrale golflengte | 808nm±5nm/2W |
| Centrale golflengte | 1064nm±10nm/5W |
| Werkmodus | CW |
| Vezel | |
| Vezel kern | 105um |
| Vezellengte | 1m |
| Vezel numeriek diafragma | 0,22NA |
| Vezelconnector | SMA905 |
| Elektrisch | |
| Bedrijfsstroom Iop | <12A |
| Drempelstroom Ith | 2A |
| Bedrijfsspanning Vop | <3V (4 pins each) |
| Thermisch | |
| Testtemperatuur | 25 graden |
| Opslagtemperatuur | -30 ~ 70 graden |
| Golflengte temperatuurcoëfficiënt | 0,3 nm/graad |
Tekening
Populaire tags: 808nm 1064nm Fiber Coupled Diode Laser leveranciers, fabrikanten China, fabriek, groothandel, gemaakt in China










