10W 1064nm vezelgekoppelde laserdiode

Productbeschrijving
1064 nm enkele-emitter multimode laserdiode van 10 watt
Andere uitgangsvermogens en golflengten zijn beschikbaar.
Hoge efficiëntie, stabiliteit en superieure straalkwaliteit
FIBER PIGTAIL Multimode 200 μm NA=0.22 Kaal-Vezeluiteinde (niet afgesloten)
Deze laserdiodes met enkele emitter kunnen 'stand-alone' worden gekocht of met een kant-en-klare laserdiodebesturingsmodule. Ze bieden tot 10 watt CW-uitgangsvermogen of 10 watt gepulseerd uitgangsvermogen. De typische emissiebandbreedte is 5 nm, en de laser is gekoppeld aan multimode 200 μm-vezel met NA=0.22.
Opmerking:
Het gebruik van het product buiten de maximale specificaties kan leiden tot defecten aan het apparaat of een veiligheidsrisico.
het mag uitsluitend in een cleanroomatmosfeer of tegen stof-beschermde behuizing worden gebruikt.
Neem uiterste voorzorgsmaatregelen om ESD te voorkomen. Gebruik polsbanden, geaarde werkoppervlakken en rigoureuze antistatische technieken.
Tekening:

Gegevensblad:
Artikelnr.: FC1064DL10
| Optisch | |
| Centrum golflengte | 1064 nm |
| Uitgangsvermogen | 10W |
| Spectrale breedte FWHM | 5 nm |
| Vezel | |
| Vezellengte | 1-1.5m |
| Vezel kern | 200um |
| Diameter van vezelbekleding |
220um |
| Bufferdiameter | 320um |
| Vezelconnector | Kaal |
| Elektrisch | |
| Bedrijfsstroom Iop | 8.5A |
| Drempelstroom Ith | 0.7A |
| Bedrijfsspanning Vop | 3V |
| Efficiëntie van stroomconversie | ~40% |
| Thermisch | |
| Bedrijfstemperatuur | 15~55 graden |
| Opslagtemperatuur | -30-70 graden |
Populaire tags: 10w 1064nm vezelgekoppelde laserdiode leveranciers, fabrikanten China, fabriek, groothandel, gemaakt in China










