Beschrijving
Dual Golflengte Fiber Gekoppelde Diode Laser
snelle details
& gt;Diode laserchip uit Duitsland
& gt;Laserschaal en substraat uit Japan
& gt;levensduur: meer dan 10000 uur
& gt; dubbele golflengte: 808nm 976nm
& gt;Standaard glasvezeladapters of kale vezels

| Specificatie: | |
| 808nm straal | |
| Uitgangsvermogen: | 9W |
| Centrum Golflengte | 808nm ±5nm |
| Spectrale breedte FWHM | 5nm |
| Bedrijfsstroom Iop | 9A |
| Drempelstroom Ith | 0.8A |
| Bedrijfsspanning Vop | 2.0V |
| Efficiëntie van stroomconversie | 45% |
| 976nm-straal | |
| Uitgangsvermogen: | 12W |
| Centrum Golflengte | 976nm ±5nm |
| Spectrale breedte FWHM | 5nm |
| Bedrijfsstroom Iop | 12A |
| Drempelstroom Ith | 0.5A |
| Bedrijfsspanning Vop | 1.9V |
| Efficiëntie van stroomconversie | 45% |
| Vezel | |
| Vezel buigradius | & gt;60mm |
| Bufferdiameter: | 320um |
| Diameter vezelbekleding: | 220um |
| Diameter vezelkern | 200um |
| Numeriek diafragma van vezels | 0.22NA |
| Vezelconnector | SMA905 |
| Vezellengte: | 1M |
| Thermisch | |
| Bedrijfstemperatuur: | 15~55℃ |
| Bewaar temperatuur | -30-70℃ |
| Golflengte Temperatuur Coëfficiënt | ~0.3nm/℃ |
| Loodsoldeertemperatuur, 10 sec max | 250℃ |
Populaire tags: dubbele golflengte fiber gekoppelde diode laser leveranciers, fabrikanten China, fabriek, groothandel, gemaakt in China










