1W 2100nm vezelgekoppelde diodelaser
Bij de toepassing van een golflengte van 2100 nm is holmiumlasertechnologie betrokken. Holmium-laser is een gepulseerd vast laserapparaat gemaakt van laserkristal met yttrium-aluminium-granaat als activeringsmedium, gedoteerd met sensibiliserend ion chroom, energieoverdrachtion thulium en activeringion holmium. Het wordt gebruikt voor niet-invasieve of minimaal invasieve chirurgie, zoals de behandeling van urinestenen. De golflengte van holmiumlaser is ongeveer 2,1 μm. Het is de nieuwste van de vele chirurgische lasers. De energie die het genereert, kan het water tussen het uiteinde van de optische vezel en de steen verdampen om kleine cavitatiebelletjes te vormen, en energie naar de steen overbrengen om de steen tot poeder te vermalen
Snelle details:
1940nm is beschikbaar
Hermetisch afgesloten, elektrisch geïsoleerde behuizing
multi-straalprofiel
vezelgekoppelde uitgang
Lifetime: >10000 uur

Specificatie:
Artikelnr.: FC2100DL1
| Optisch | |
| Centrale golflengte | 2100 nm |
| Uitgangsvermogen | 1W |
| Spectrale breedte | Kleiner dan of gelijk aan 6 nm |
| Vezel | |
| Vezel kern | 105um |
| Vezellengte | 1m |
| Vezel numeriek diafragma | 0,22NA |
| Vezelconnector | FC/APC |
| Elektrisch | |
| Bedrijfsstroom Iop | Minder dan of gelijk aan 12A |
| Drempelstroom Ith | Minder dan of gelijk aan 0,9A |
| Bedrijfsspanning Vop | Minder dan of gelijk aan 2,2 V |
| Efficiëntie van stroomconversie | ~48% |
| Thermisch | |
| Bedrijfstemperatuur | 15~55 graden |
| Opslagtemperatuur | -30 ~ 70 graden |
Maattekening:

Populaire tags: 1w 2100 nm vezelgekoppelde diodelaser leveranciers, fabrikanten China, fabriek, groothandel, gemaakt in China










