Beschrijving
Halfgeleider High Power Fiber-gekoppelde diodelaser
300 watt, 976 nm golflengte
Andere golflengten zoals 808nm, 915nm, 940nm... zijn beschikbaar
Functies:
hoog vermogen en hoge helderheidhoge efficiëntie, stabiliteit en superieure bundelkwaliteit
Kosteneffectief pakket en vereenvoudigd thermisch beheer
Toepassingen:
Medisch
Vezellaserpompbron, solid-state laserpompbron
Laserlassen, biomedische en materiaalverwerking
Lasersnijden, Lasergraveren, Lasercladden
Specificatie:
Artikelnummer: FC976DL300
| Optisch | |
| Centrum Golflengte | 976nm |
| Golflengte Tolerantie | ±3nm |
| Uitgangsvermogen: | 300W |
| Spectrale breedte FWHM | 6nm |
| Hellingsefficiëntie | 18W/A |
| Vezel | |
| Diameter vezelkern | 200um |
| Numeriek diafragma van vezels | 0.22NA |
| Vezellengte: | 1.5m |
| Vezelconnector | kaal einde |
| Elektrisch | |
| Bedrijfsstroom Iop | 19.5-21A |
| Drempelstroom Ith | 1.1A |
| Bedrijfsspanning Vop | 34-36V |
| Efficiëntie van stroomconversie | 50% |
| Thermisch | |
| Bedrijfstemperatuur (niet-condenserend) | 15~35℃ |
| Opslagtemperatuur (niet-condenserend) | -20~55℃ |
| Golflengte Temp. Coëfficiënt | 0.35nm/℃ |
Tekening:

Populaire tags: halfgeleider high power fiber gekoppelde diode laser leveranciers, fabrikanten China, fabriek, groothandel, gemaakt in China









