120 W 878,6 nm gestabiliseerde golflengte vezelgekoppelde diodelaser
Brandnew introduceert 120W 878,6nm gestabiliseerde golflengte Fiber Coupled Diode Laser voor solid state laserpompen.
Het vermogen van het vezelkoppelingsproduct met vergrendelde golflengte is 20-170W; De drempelstroom ligt binnen het werkstroombereik van golflengtevergrendeling (2,5-13,5 lock-wave-test), FMWH < 0,5 nm, PIB > 99% (lock-wave-statusdiagram), wat een hoog niveau is in de industrie. Na vergrendeling is de golflengtestroomdriftcoëfficiënt 0-0,02 nm/A, FWHM < 1 nm; De kerndiameter van de optische vezel kan 200 of 400 zijn. Het product heeft een lange levensduur, hoge conversie-efficiëntie, klein formaat, stabiele prestaties enzovoort. Na jaren van verificatie bij het gebruik door de klant zijn de prestatievoordelen duidelijk, ze kunnen worden gebruikt als solid-state laser en solide picoseconde-laserpompbron.

Specificatie:
Artikelnummer: FC8786WS120
| Optisch | |
| Golflengte | 878,6 ± 0,5 nm |
| Stroom | 120W |
| Vezel | |
| Vezelbuigradius | 75 mm |
| Diameter van de vezelkern | 400um |
| Vezel numeriek diafragma | 0,22NA |
| Vezellengte/vezelbeschermbuis | 2m/metalen jas |
| Vezelconnector | SMA905 |
| Elektrisch | |
| Bedrijfsstroom | 10A |
| Drempelstroom | 1A |
| Bedrijfsspanning | 31V |
| Thermisch | |
| Bedrijfstemperatuur. | 25~35 graden |
| Golftemp. Coëfficiënt | ~0,02 nm/graad |
Dimensie

Populaire tags: 120w 878,6 nm gestabiliseerde golflengte vezelgekoppelde diodelaser leveranciers, fabrikanten China, fabriek, groothandel, gemaakt in China










