150W 976nm golflengte gestabiliseerde laserdiode
Brandnew breidt zijn familie van gestabiliseerde diodes uit met een nieuwe 976 nm diode met hoge helderheid van 150 W vermogen uit een 105 µm kern en 0.22NA fiber pigtail. Door gebruik te maken van volumeroosters, wordt de emitterende golflengte gestabiliseerd op 976 nm en ongevoelig voor bedrijfstemperatuur en stroom. De diodemodule wordt geleverd met een hermetisch afgesloten 2-pinnenpakket van 165 mm x 55 mm. De module is grondig getest en gevalideerd om betrouwbaarheid op lange termijn en een lange levensduur te garanderen. Het is een ideale pompbron voor high power fiber laser.
Functies:
9W, 18W, 27W, 60W, 150W of 180W voor MM-vezeluitgangsvermogen
105 m, 106.5 m, 200 m kerndiameter voor MM-vezel
0.22 NA voor MM-vezel
Smalle bandbreedte minder dan 0,7nm
Voor pompen of medisch gebruik
Data papier:
Artikelnummer: FC976WS150
| Optisch | Typische waarde |
| Centrum Golflengte | 976nm |
| Golflengte Tolerantie | ±0.5nm |
| Uitgangsvermogen: | 150W |
| Elektrisch | |
| Bedrijfsstroom Iop | 11A |
| Drempelstroom Ith | 0.8A |
| Bedrijfsspanning Vop | 35V |
| Vezel | |
| Vezelkern | 105um |
| Numeriek diafragma van vezels | 0.22NA |
| Vezellengte: | 1m, kan worden aangepast; |
| Vezelconnector | kaal |
| Thermisch | |
| Bedrijfstemperatuur: | 25 graden |
| Bewaar temperatuur | -30~70 graden |
| Golftemp. Coëfficiënt | 0.03nm/graad |
Maattekening:
ESD-BESCHERMING – Elektrostatische ontlading is de belangrijkste oorzaak van onverwachte productstoringen. Neem extreme voorzorgsmaatregelen om ESD te voorkomen. Gebruik polsbanden, geaarde werkoppervlakken en strenge antistatische technieken bij het hanteren van het product.
Populaire tags: 150w 976nm golflengte gestabiliseerde laserdiode leveranciers, fabrikanten China, fabriek, groothandel, gemaakt in China










