400W 976nm VBG Fiber-gekoppelde diodelaser
FC976WS400 is eenvoudig te integreren OEM-laserdiodemodule maakt gebruik van speciaal ontworpen micro-optieken om de asymmetrische straal uit de laserchip te transformeren, waardoor de straalkwaliteit wordt verbeterd om de laser te koppelen aan glasvezel met kleine kern, wat tot 400 watt aan kracht en ongekende helderheid. Deze zeer efficiënte lasermodule is uitgerust met een kern van 0,22 NA, 200-micron. Het volume Bragg-rooster gestabiliseerde externe laserdiode-holteontwerp van de FC976WS400 biedt niet alleen golflengtestabiliteit en een lijnbreedte van minder dan 1 nm, maar het vermindert ook het algehele stroomverbruik en de thermische belasting door het aantal modi te beperken die op een bepaald moment laseren.
Specificatie:
Artikelnummer: FC976WS400
| Optisch | |
| Centrum Golflengte | 976 ± 1 nm |
| Uitgangsvermogen: | 400W |
|
Lijnbreedte |
1nm |
| Elektrisch | |
| Bedrijfsstroom Iop | 30A |
| Drempelstroom Ith | 2A |
| Bedrijfsspanning Vop | 40V |
| Vezel | |
| Vezelkern | 200um |
| Numeriek diafragma van vezels | 0.22NA |
| Vezellengte: | 1m, kan worden aangepast; |
| Vezelconnector | kaal einde |
| Thermisch | |
| Testtemp. | 25 graden |
| Bewaar temperatuur | -20~70 graden |
| Golflengte Temperatuur Coëfficiënt | 0.03nm/graad |
Pakketgrootte:
Populaire tags: 400w 976nm vbg fiber gekoppelde diode laser leveranciers, fabrikanten China, fabriek, groothandel, gemaakt in China










