Beschrijving
45W 976nm gestabiliseerde vezelgekoppelde laserdiode
Snel detail:
976nm vergrendelde golflengte, ± 0,5 nm golflengtetolerantie;
Uitgangsvermogen van 45 W, ander vermogen ook beschikbaar
Service op maat geleverd
Sollicitatie:
Gepompte schijflaser
Huidverzorging
Gepompte vastestoflaser
Materiaalverwerking

Data papier
Item nr:FC976DL45
Itemnaam:45W 976nm gestabiliseerde fiberlaserdiode
| Optisch | |
| Centrum Golflengte | 976nm |
| Golflengte Tolerantie | ±0.5nm |
| Uitgangsvermogen: | 45W |
| Vezel | |
| Vezelkern | 105um |
| Vezel NA | 0.22NA |
| Vezellengte: | 1m |
| Vezelconnector | SMA905 |
| Elektrisch | |
| Bedrijfsstroom Iop | 8.5A |
| Drempelstroom Ith | 1.5A |
| Bedrijfsspanning Vop | 13V |
| Thermisch | |
| Bedrijfstemperatuur: | 25~35℃ |
| Bewaar temperatuur | -20~70℃ |
| GolflengteTemperatuurcoëfficiënt | 0,01 nm/℃ |
Tekening:
Populaire tags: 45w 976nm gestabiliseerde fiberlaserdiode leveranciers, fabrikanten China, fabriek, groothandel, gemaakt in China










