808 nm diodelaserlichtbalk

Functies
50W per staaf, 60W per staaf, 100W per staaf zijn beschikbaar
enkele golflengte, dubbele golflengte, drievoudige golflengte, quad-golflengte
755 nm 808 nm 940 nm 1064 nm optioneel
Standgrootte met Ausn-montagetechnologie
Macrokanaal met eenvoudige waterkoeling
geen strenge eisen aan de waterkwaliteit
Aangepaste installatiegrootte
Gebruikstips:
Gebruik het in een droge omgeving;
Om de warmte volledig af te voeren, dient u een standaardpakking te gebruiken om een redelijke installatie van de inlaat en uitlaat en de externe watergekoelde pijpleiding te garanderen, om ongeldige waterweerstand als gevolg van een te klein formaat te voorkomen. Als het formaat te groot is, zal het gemakkelijk water lekken en de levensduur van de laser beïnvloeden.
![]() |
![]() |
Gegevensblad
Artikelnr.: WC808VS600
| Optisch | |
| Centrale golflengte | 808 nm |
| Golflengtetolerantie | ±10nm |
| Uitgangsvermogen per balk | 60W |
| Aantal staven | 10 |
| Uitgangsvermogen | 600W |
| Pulsbreedte | Minder dan of gelijk aan 400 ms |
| Inschakelduur | Minder dan of gelijk aan 40% |
| Elektrisch | |
| Bedrijfsstroom Iop | ~50A |
| Drempelstroom Ith | ~10A |
| Bedrijfsspanning Vop | ~19V |
| Efficiëntie van stroomconversie | ~50% |
| Thermisch | |
| Bedrijfstemperatuur. | 20 ~ 30 graden |
| Opslagtemp. | 0-55 graden |
Tekening

Populaire tags: 808nm diodelaserlichtbalk leveranciers, fabrikanten China, fabriek, groothandel, gemaakt in China












