16 Bar 800W laserstack
Belangrijkste kenmerken:
16 staven 50w per staaf, totaal 800W
808nm of drievoudige golflengte voor uw optie.
1-10 hz snelle frequentie voor snelle ontharing
AuSn hardsoldeer montagetechnologie
Lange levensduur>30 miljoen opnamen
Kwaliteitsgarantie is 20 maanden
Speciaal ontwerp voor ontharingshendel, zoals Lefis.

Data papier:
Artikelnummer: WC808VS800
| Optisch | |
| Centrum Golflengte | 808nm |
| Golflengte Tolerantie | ±10nm |
| Uitgangsvermogen: | 800W |
| Aantal staven | 16 |
| Snelle asdivergentie (FWHM) | 38Deg |
| Langzame asdivergentie (FWHM) | 12Deg |
| Werkmodus | QCW |
| Pulsbreedte | ≤400ms |
| Arbeidscyclus | ≤40% |
| Elektrisch | |
| Bedrijfsstroom Iop | ~50A |
| Drempelstroom Ith | ~10A |
| Bedrijfsspanning Vop | ~28V |
| Efficiëntie van stroomconversie | ~50% |
| Thermisch | |
| Bedrijfstemperatuur: | 20~30℃ |
| Bewaar temperatuur | 0~55℃ |
Pakket Tekening:

Gebruikstips:
1. De ideale temperatuur van het koelwater is ≤25°C. Het wordt aanbevolen om de lokale kamertemperatuur te combineren om ervoor te zorgen dat de lasertemperatuur wordt geregeld bij kamertemperatuur ± 5 ° C om condensatie te voorkomen.
2. De daadwerkelijke waterstroom door de laser is ≥4.5L/min;
3. Gebruik het in een droge omgeving;
Populaire tags: 16 bar 800w laserstack leveranciers, fabrikanten China, fabriek, groothandel, gemaakt in China










