Beschrijving
12 bars diode laser stack
Belangrijkste kenmerken:
12 bar, 60W per bar, totaal 720W
Typische golflengte: 808nm; 3 golflengte mix 755 808 1064 ook beschikbaar
Het frame is van standaard formaat. Het kan ook worden aangepast door gebruikers
Laserchips komen uit Duitsland en de VS
Hoog rendement, lage verschillenMacrokanaal, watergekoeld
Kwaliteitsgarantie is 18 maanden. Aantal schoten: > 50 miljoen
Speciaal ontwerp voor ontharingstoepassing

Gegevensblad
Artikelnr.:WC808VS720
Artikelnaam: 720W 808nm watergekoelde verticale stackdiodelaser
| optisch | |
| Middengolflengte | 808nm |
| Golflengtetolerantie | ±10nm |
| Werkmodus | QCW |
| Uitgangsvermogen | 720W |
| Aantal balken | 12 |
| Snelle as divergentie (FWHM) | 38 Graden |
| Langzame as divergentie (FWHM) | 12Deg |
| Pulsbreedte | ≤400ms |
| Duty Cycle | ≤40% |
| elektrisch | |
| Huidige Iop bedienen | 50A ~ 60A |
| Drempelstroom Ith | 10A |
| Bedrijfsspanning Vop | 521 |
| Efficiëntie van energieconversie | 50% |
| thermaal | |
| Bedrijfstemperatuur | 20 ~ 30 ° C |
| Opslagtemperatuur | 0-55°C |
| anderen | |
| koelvloeistof | Gedestilleerd water |
| Debiet/staaf | 4 ~ 6L / min |
| Maximale inlaatdruk | 350 ~ 500kPa |
| Watertemperatuur (geen condensatie) | 23 ~ 27 ° C |
| Gefilterde waterdeeltjes | <> |
Pakkettekening

Populaire tags: 12 bars diode laser stack leveranciers, fabrikanten China, fabriek, groothandel, gemaakt in China










