Beschrijving
500W 808nm diodelaserstapel
Functies:
10 staven 50w per staaf, totaal 500W
Laserchip van Jenoptik Duitsland
Garantie: 18 maanden
Aantal opnamen: geen beperking
Speciaal ontwerp voor ontharingstoepassing


Zonder shell is beschikbaar
Tekening

Data papier
| Optisch | |
| Centrum Golflengte | 808nm |
| Golflengte Tolerantie | ±10nm |
| Uitgangsvermogen per staaf | 50W/Bar |
| Aantal staven | 10 |
| Pulsbreedte | ≤400ms |
| Arbeidscyclus | ≤40% |
| Elektrisch | |
| Bedrijfsstroom Iop | ~50A |
| Drempelstroom Ith | ~10A |
| Bedrijfsspanning Vop | ~19V |
| Efficiëntie van stroomconversie | ~50% |
| Thermisch | |
| Bedrijfstemperatuur: | 20~30℃ |
| Bewaar temperatuur | 0-55℃ |
Neem gerust contact met ons op via e-mail om de beste prijs te krijgen!
We beloven dat onze vertegenwoordiger u binnen 24 uur zal antwoorden.
Populaire tags: 500w 808nm diodelaserstapel leveranciers, fabrikanten China, fabriek, groothandel, gemaakt in China










