Beschrijving
800 W 808 nm microkanaaldiode-laserstapel
Productbeschrijving
800W 808 nm diodelaserstapel zijn microkanaalgekoelde laserdiodes. Op koper gebaseerde microkanaalkoelers hebben zich al lang bewezen als een zeer effectief middel voor het koelen van diodelasers met hoog vermogen.
Functies
Ontwerp van micro-kanalen; Hoog piekvermogen
Hoge inschakelduur
Bescherming tegen corrosie
Verpakkingstechnologie voor hard-soldeer
Sollicitatie
1. Medisch
2. Esthetisch
3. Huidverzorging
4.Tattoo verwijderen
5. Ontharing


Gegevensblad
Artikelnr.: WC808VS800
| Optisch | |
| Centrale golflengte | 808 nm |
| Golflengtetolerantie | ±10nm |
| Uitgangsvermogen per balk | 100W |
| Aantal staven | 8 |
| Elektrisch | |
| Bedrijfsstroom Iop | 100A |
| Drempelstroom Ith | 20A |
| Bedrijfsspanning Vop | 16V |
| Thermisch | |
| Bedrijfstemperatuur | 25 graden |
| Opslagtemperatuur | -40-80 graden |
Populaire tags: 800w 808nm microkanaaldiodelaserstapel leveranciers, fabrikanten China, fabriek, groothandel, gemaakt in China










