Beschrijving
Laserstack met meerdere dioden voor Alma Soprano Titanium Quattro HP
Alma Soprano Titanium is voorzien van Quattro-applicator
Soprano Titanium beschikt over Quattro 3D, een unieke en efficiënte nieuwe applicator met een bijzonder grote spotgrootte van 4 cm², voor snellere behandelingen en een betere patiëntervaring.
Drie gelijktijdige golflengten in één applicator
Meer informatie over customlzatlon>>

brandNew Tech Sell Diode-laserstapel Voor vervanging of onderhoud

Functies:
1. 755nm,808nm,1064nm meerdere golflengten in één stapel
2. elke balk is 100 W, totaal 1200 W
3. stabiele kwaliteit en lange levensduur
4. snelle levertijd
5. Voor vervanging of onderhoud voor HP
Artikelnr.: WC808T1500
| Optisch | |
| Centrale golflengte | 808 nm |
| Golflengtetolerantie | ±10nm |
| Uitgangsvermogen per balk | 100W |
| Aantal staven | 12 |
| Werkmodus | QCW |
| Pulsbreedte | 40 ms |
| Zendergrootte | 10x13,2 mm |
| Elektrisch | |
| Bedrijfsstroom Iop | 100A |
| Drempelstroom Ith | 25A |
| Bedrijfsspanning Vop | 24V |
| Efficiëntie van stroomconversie | 50% |
| Thermisch | |
| Bedrijfstemperatuur | 25 graden |
| Opslagtemperatuur | -40-80 graden |
| Golflengte temperatuurcoëfficiënt | 0,3 nm/graad |
Pakkettekening

Populaire tags: meerdere diodelaserstack voor alma sopraan titanium quattro applicator leveranciers, fabrikanten China, fabriek, groothandel, gemaakt in China










