720W geleidingsgekoelde hoge kwaliteit voor 808nm laserdiodebarmodules Horizontale stapels Niet-gemonteerde laserdiodebararrays
Functies:
- QCW-werkmodus, geleidingsgekoeld
- Halfgeleiderchips gemaakt in Duitsland
- Compact ontwerp, eenvoudig te integreren
Sollicitatie:
- Ontharingsmachine
- Medisch instrument
- Afdruktoepassing
- Vaste-pompen in vaste toestand
- Wetenschappelijk onderzoek

Wij leveren 720W 808 nm horizontale stapeldiodelaser. Met G-Stack heeft het een lange levensduur en een hoge betrouwbaarheid en stabiliteit. Wij zijn al vele jaren gespecialiseerd in diodelaser en bestrijken de meeste Europese en Amerikaanse markten. Kwaliteit is ons principe, we besteden veel aandacht aan de kwaliteit van onze producten en we hebben 18 maanden garantie.
Gegevensblad
Artikelnr: CC808HS720
Artikelnaam: 720W geleidingsgekoelde QCW horizontale stapel
| Optisch | |
| Centrale golflengte | 808nm±3nm |
| Uitgangsvermogen | 720W |
| Aantal staven | 5 |
| Werkmodus | QCW |
| Snelle asdivergentie (FWHM) | 40 graden |
| Langzame asdivergentie (FWHM) | 10 graden |
| Spectrale breedte FWHM | 6 nm |
| Pulsbreedte | 200us |
| Frequentie | 20 Hz |
| Elektrisch | |
| Bedrijfsstroom Iop | 200A |
| Drempelstroom Ith | 25A |
| Bedrijfsspanning Vop | 10V |
| Thermisch | |
| Bedrijfstemperatuur | -45~+65 graad |
| Opslagtemperatuur | -55~+85 graad |
| Golflengte temperatuurcoëfficiënt | 0,3 nm/graad |
Tekening:

720 W geleidingsgekoelde hoge kwaliteit voor 808 nm laserdiodestaafmodules Horizontale stapels Niet-gemonteerde laserdiodestaafarrays, BrandNewTech is een toonaangevende fabrikant van laserdiodearrays. De producten worden veel gebruikt in toepassingen zoals laserontharing, solid-state laserpompen en lidar voor auto's. Een van de grootste sterke punten is het vermogen om geschikte diode-arrays en optimale verpakkingsontwerpen te combineren. voor klantentoepassingen. Sommige klanten geven er de voorkeur aan om niet-gemonteerde laserdiodestaven te kopen om in hun eigen apparaten te integreren. In dit geval werken wij graag samen met deze klanten om de beste laserdiodestaaf voor hun verpakking en toepassing te bepalen. We beschikken over een grote productiefaciliteit die diodestaven in grote hoeveelheden kan leveren en hanteren al meer dan 25 jaar een hoog niveau van tijdige levering. BrandNewTech biedt laserdiodestaven in verschillende specificaties.
We hebben ook CW- en QCW-laserdiodestaven met hoog-vermogensgeleiding, die een hoge kwaliteit en betrouwbaarheid bieden. Als klanten aangepaste behoeften hebben, zullen we ook worden aangepast volgens de specificaties van de klant, en we hopen dat onze service onze klanten tevreden kan stellen! Indien u afwijkende specificaties nodig heeft, kunt u de specificaties naar ons toesturen, wij kunnen u het juiste product aanbevelen! Blijf ons in de gaten houden, we zullen nieuwe producten bijwerken waaruit u kunt kiezen, onze fabriek is ook uitstekend, welkom om te bezoeken!

Populaire tags: 720W geleidingsgekoelde hoge kwaliteit voor 808nm laserdiodestaafmodules Horizontale stapels Niet-gemonteerde laserdiodestaafarrays leveranciers, fabrikanten China, fabriek, groothandel, gemaakt in China










