PulseLife G-stapeldiodelaser van 600 W, 5 bar
De 600 W 5 Bar PulseLife G-stackdiodelaser wordt veel gebruikt in industriële inspecties vanwege hun hoge vermogen en smalle spectrum, en kan hoge- precisie-inspectieresultaten opleveren. In toepassingen zoals laserradar en het vermijden van obstakels door robots kunnen horizontale array-lasers bijvoorbeeld beelden met een hoge-resolutie en nauwkeurige doelinformatie leveren, waardoor effectief wordt voldaan aan de inspectiebehoeften in complexe omgevingen
Snelle details:
802 ~ 816 nm golflengte
5-bar halfgeleiderlaserstacks voor quasi-CW-bediening
Array met breed en relatief uniform spectrum

Gegevensblad:
Artikelnr.: CC808HA600
| Optisch | Typische waarde |
| Centrum golflengte | 808 ± 10 nm |
| Uitgangsvermogen | 600W |
| Aantal repen | 5 |
| Werkmodus | QCW |
| Snelle asdivergentie (FWHM) | 38 graden |
| Langzame asdivergentie (FWHM) | 12 graden |
| Frequentie | 100 Hz |
| Pulsbreedte | <200us |
| Inschakelduur | <2% |
| Elektrisch | |
| Bedrijfsstroom Iop | 100A |
| Drempelstroom Ith | 15A |
| Bedrijfsspanning Vop | 12V |
| Thermisch | |
| Bedrijfstemperatuur | 25 graden |
| Opslagtemperatuur | 0-55 graden |
Pakkettekening:

Populaire tags: 600W 5Bar PulseLife G-stackdiodelaser leveranciers, fabrikanten China, fabriek, groothandel, gemaakt in China










