600 W 808 nm CW-staafmodule
Laserdiodestapels worden gebruikt in een verscheidenheid aan medische en cosmetische toepassingen, waaronder ontharing, huidvernieuwing en verwijdering van tatoeages.. 600W 808nm CW Bar Module is een populaire keuze voor ontharingsbehandelingen.
de golflengte is 808 nm, wat zich in het infraroodbereik bevindt. Dit zorgt voor een diepere penetratie in de huid, waardoor het een ideale keuze is voor ontharing. Het uitgangsvermogen van 600 W betekent dat deze diodestapel een hoog vermogen heeft, wat snellere behandeltijden en efficiëntere ontharing mogelijk maakt. De 6 balken verwijzen naar het aantal balken in de diodestapel – in dit geval zijn er 6 balken, wat betekent dat er 6 individuele laserbronnen zijn die samenwerken om een krachtigere en preciezere output te leveren
Functies:
Micro-kanaal watergekoeld
Verpakking met lage druk en lage niet-lineariteit
Uitstekend optisch ontwerp en procesbundel
Hoog vermogen: 100W/bar
Hoge vermogensdichtheid en lage $/W
Laag velduitvalpercentage, lage kosten


Specificatieblad
Artikelnr.: WC808VS600
| Optisch | |
| Centrum golflengte | 808 nm |
| Uitgangsvermogen per balk | 100W |
| Aantal staven | 6 |
| Pulsbreedte | Minder dan of gelijk aan 400 ms |
| Inschakelduur | Minder dan of gelijk aan 40% |
| Elektrisch | |
| Bedrijfsstroom Iop | ~100A |
| Drempelstroom Ith | ~10A |
| Bedrijfsspanning Vop | ~12V |
| Efficiëntie van stroomconversie | ~50% |
| Thermisch | |
| Bedrijfstemperatuur | 20~30 graden |
| Opslagtemperatuur | 0-55 graden |
Tekening
![product-1-1 {]]PTL2}`I@TXG5T)}IUR@4](/Content/uploads/202098745/20200710135017cb3c6a776ab348ad85bf00f00bb441a4.png)
Populaire tags: 600w 808nm cw-barmodule leveranciers, fabrikanten China, fabriek, groothandel, gemaakt in China










