Laserdiode 808 Powermodule voor ontharing
Overzicht
Functies:
De werkstroom bedraagt 50A. De werkspanning bedraagt 18V.
Uitgangsvermogen kan 600W zijn.
808 nm enkele golflengte of drievoudige golflengtemix optioneel
Levensduur van meer dan 30 miljoen opnamen en 2 jaar garantie
Macrokanaal met eenvoudige waterkoeling
Ausu-solderen zorgt voor een hoge betrouwbaarheid
Rechthoekige symmetrische spotuitgang, hoge energiedichtheid, gemakkelijk te vormen
Werktheorie:
Wanneer het laser met een golflengte van 808 nm kiest voor bestraling, heeft het niet alleen een goede opname van melanine in de haarzakjes, maar heeft het ook geen effect op de normale epidermis. De melanine in lichtenergie wordt geabsorbeerd door de haarstam en lichtenergie verandert in warmte-energie, verhoogt daardoor de temperatuur van de haarfollikel, de haarfollikelstructuur zal worden vernietigd, de haarfollikel die al is vernietigd, gaat door een natuurlijk fysiologisch proces en wordt afgestoten, waardoor een ontharingsdoel wordt bereikt.



Gegevensblad
Artikelnr.: WC808VS600
| Optisch | |
| Centrum golflengte | 808 nm |
| Golflengtetolerantie | ±10nm |
| Uitgangsvermogen per balk | 50W/60W |
| Aantal staven | 10 |
| Pulsbreedte | Minder dan of gelijk aan 400 ms |
| Inschakelduur | Minder dan of gelijk aan 40% |
| Elektrisch | |
| Bedrijfsstroom Iop | ~50A/60A |
| Drempelstroom Ith | ~10A |
| Bedrijfsspanning Vop | ~19V |
| Efficiëntie van stroomconversie | ~50% |
| Thermisch | |
| Bedrijfstemperatuur | 20 ~ 30 graden |
| Opslagtemperatuur | 0-55 graden |
Pakkettekening

Populaire tags: laserdiode 808 ontharingsmodule leveranciers, fabrikanten China, fabriek, groothandel, gemaakt in China










