808 nm diodelaserbalk Lightsheer ET Duet
Functie:
-
Golflengte:808 nm (nabij-infrarood, NIR)
-
Uitgangsvermogen:1620W (CW of QCW afhankelijk van configuratie)
-
Structuur:Horizontale staafstapel (meestal samengesteld uit meerdere diodestaven)
-
Koeling:Efficiënt water- of microkanaalkoelsysteem
-
Hoge helderheid:Geschikt voor direct pompen en hoge-energieoverdracht
-
Lange levensduur: >10.000 uur bij goed thermisch beheer
-
Hoge conversie-efficiëntie:Geoptimaliseerd voor energie-gevoelige systemen
Sollicitatie:
-
Defensie en ruimtevaart:Laserbereikbepaling en gericht energieonderzoek
-
Laserverlichting en thermische toepassingen:IR-verlichtings- of verwarmingssystemen voor gespecialiseerde industriële opstellingen
-
Vervangt 808 nm diodelaserbalk Lightsheer ET Duet Handle Stacked Array

Specificatie:
Artikelnr.: WC808HA1620
Artikelnaam: 808nm 1620W watergekoelde horizontale array-diodelaser
| Optisch | |
| Centrum golflengte | 808 nm |
| Golflengtetolerantie | ±10nm |
| Uitgangsvermogen | 1620W |
| Werkmodus | QCW |
| Aantal staven | 70 |
| Snelle asdivergentie (FWHM) | 38 graden |
| Langzame asdivergentie (FWHM) | 12 graden |
| FAC | Beschikbaar |
| Elektrisch | |
| Bedrijfsstroom Lop | <50A |
| Drempelstroom Lth | 8A |
| Bedrijfsspanning Vop | <140V |
| Pulsbreedte | <100 ms |
| Frequentie | <10 Hz |
| Thermisch | |
| Bedrijfstemperatuur | 20 ~ 30 graden |
| Opslagtemperatuur | 0-55 graden |
| Koelmiddel | Gedestilleerd water |
| Debiet/bar | 4~6L/min |
|
Maximale inlaatdruk |
350 ~ 500 kpa |
| Watertemperatuur | 23~27 graden |
| Gefilterde waterdeeltjes | <20um |
Tekening:

808 nm diodelaserbalk Lightsheer ET Duet Ontworpen om te werken met LightSheer-apparaten:
Origineel of compatibel voor gebruik met LightSheer ET / Duet-handstukken
Werkt synergetisch samen met het koelsysteem om het comfort van de patiënt te verbeteren
Gemakkelijk te vervangen voor een langere levensduur van het apparaat

Populaire tags: 808nm Diode Laser Bar Lightsheer ET Duet leveranciers, fabrikanten China, fabriek, groothandel, gemaakt in China










