120 W 808 nm horizontale laserstapel
Deze watergekoelde horizontaal gestapelde laserdiodes zijn voornamelijk ontworpen voor Nd:YAG-staaflasers met hoog vermogen. De koellichaamstructuur is ontworpen met een uitstekende warmteafvoercapaciteit, zodat we tot tientallen 20W of 40W laserdiodestaven in serie kunnen aansluiten op een enkele lineaire koellichaam
Functies:
3Bars, 40W per reep, totaal 120W
Stabiele output met CW-werkmodus
Gedestilleerd water gekoeld, geen erg hoge eisen aan de waterkwaliteit
Long lifetime >10000 uur
Hoofdzakelijk ontworpen voor Nd:YAG-staaflasers met hoog vermogen.
Belangrijke toepassingen zijn diamantslijpen en lasermarkeren

Specificaties
Artikelnr.: WC808HA120
| Optisch | |
| Middengolflengte λ | 808 nm |
| Werkmodus | CW |
| Uitgangsvermogen | 120W |
| Aantal staven | 3 |
| Snelle asdivergentie FWHM | 38 graden |
| Langzame asdivergentie FWHM | 12 graden |
| Elektrisch | |
| Bedrijfsstroom Iop | 45A |
| Drempelstroom Ith | 8A |
| Bedrijfsspanning Vop | 6V |
| Thermisch | |
| Bedrijfstemperatuur | 20 ~ 30 graden |
| Opslagtemperatuur | 0~55 graden |
| Koelmiddel | Gedestilleerd water |
| Debiet/bar | 2-4L/min |
| Maximale inlaatdruk | 350-500kPa |
| Watertemperatuur | 23-27 graad |
| Gefilterde waterdeeltjes | <20um |
Tekening:
![product-1-1 QEKT@FX{V6X]K2O{{9{_GC7](/Content/uploads/202198745/202105201354076aff9f8dc97740a68029870264bb07a3.png)
Populaire tags: 120w 808nm horizontale laserstapelleveranciers, fabrikanten China, fabriek, groothandel, gemaakt in China










