Beschrijving
400W 915nm pomp fiber gekoppelde laserdiode
Voordelen:
laserchip van Jenoptik Duitsland
substraat/shell vanTecnisco Japan
fiberfrom Nufern Duitsland
levensduur: meer dan 10000 uur
Krachtige laserdiode, kan ook een driverkaart voor deze diode leveren
Brede toepassing zoals lasermarkering, lasergravure, lasersnijden, vezellaserpompbron

Specificatieblad
Artikelnummer: FC915DL400
| Optisch | |
| Centrum Golflengte | 915±10nm |
| Uitgangsvermogen: | 400W |
| Spectrale breedte FWHM | 10nm |
| Vezel | |
| Vezel buigradius | 60 mm |
| Vezelkern | 200um |
| Vezellengte: | 1.5m |
| Numeriek diafragma van vezels | 0.22NA |
| Vezelconnector | naakt |
| Elektrisch | |
| Bedrijfsstroom Iop | 26A |
| Drempelstroom Ith | 1.1A |
| Bedrijfsspanning Vop | 32V |
| Efficiëntie van stroomconversie | 45% |
| Thermisch | |
| Bedrijfstemperatuur: | 15~35℃ |
| Bewaar temperatuur | -30~70℃ |
| Golflengte Temperatuur Coëfficiënt | 0.35nm/℃ |
Dimensies

Populaire tags: 400w 915nm pomp fiber gekoppelde laserdiode leveranciers, fabrikanten China, fabriek, groothandel, gemaakt in China










